Kaydırmaz Bant

Kaydırmaz Bant

Kaydırmaz Bant adını verdiğimiz zemine ya da merdivenlere uygulamasını yaptığımız bu ürün tehlikesi yüksek olan onlarca zemin türünden bizleri koruyor ve korumakla da kalmayıp uzun yıllar bize eşlik ediyorlar.

Bahsetmiş olduğumuz ve uygulamasını uzun yıllardır birçok müşterimize yapmış olduğumuz bantlar kaydırmama özelliğini uzun yıllar koruması gerektiği için, üstün nitelikli aşındırıcılar ve dayanıklı yapışkan özelliği olan malzemelerden üretilmiştir.

Uygulama yapıldığı alana kaydırmaz bant adı verilen bu ürünün uygulama kolaylığı sayesinde işlem çok hızlı bittiği için firmalarınız da durma duraklama gibi işlemler yapmanız gerekmemektedir.

Tarafımızda uygulaması yapılan ürünün sizler tarafından bakımı da oldukça basit olmasından kaynaklı olan bu bantlar, tüm zemin renklerine uyum sağlayacak tonda ve hem göz kamaştırmayan hem de çok fazla dikkat çekmeyen sadece görevini yapan bir üründür.

Kaydırmaz Bant Neden Önemlidir?

 • Olumsuz hava koşullarından etkilenen basamakların kaymasını engeller.
 • İstem dışı dökülen, zemini tehlikeli hale getiren ürünlerin tehlikesini ortadan kaldırır.
 • Bant yüzeyinin sert olması sebebiyle inip çıkma işlemlerinin dikkatli yapılmasına neden olur.
 • Ürün tamamen tuzlu suya, klasik suya ve özellikle dış koşullara üst düzey dayanıklıdır.
 • Yapışkanın kendisine ait olması uygulamasını oldukça kolaylaştırır.

Savrulmayı Önleyen Üstün Yapı

Merdivenlerde özellikle bol basamağa sahip merdivenlerde telefon, müzik, farklı bir insan ya da basit bir düşünceye dalarak adım atmayı unuttuğumuz ve bu unutma sonrası savrulma durumunu sık sık yaşamaktayız. Bu ve bunun gibi durumları kaydırmaz bant kayarak savrulmayı önlemek için adeta biçilmiş bir kaftan değerindedir.

Nerelere Uygulanır ?

 • Fabrika zeminleri,
 • Endüstri alanları,
 • Okullar,
 • Hastaneler,
 • Huzur evleri,
 • Sağlık Ocakları,
 • Bina merdivenleri vs

Son Olarak

Genel olarak incelemek istenirse kaydırmaz bant ürünü ev temizlik ürünlerinin tümü ve su ile yıkanabilecek olan yeteneğe sahip olarak imal edildi. Ürünümüz içerisinde farklı herhangi bir katkı maddesi bulunan bütün sulara, birbirinden farklı hemen hemen tüm kimyasallara, hemen hemen desek de aslında üretilmiş olan bütün yağlara karşı mükemmel dirence sahip olarak imal edilmişlerdir.

Ön görüsü yapılmayan yani özetle tahmin edilmesi güç ani oluşan kazaları önleyebilen hem de güçlü yapısı nedeniyle uzun süre kullanılabilir oluşu siz değerli müşterilerimiz tarafından tercih edilmektedir. Üstelik bu kadar kullanışlı ve tehlike önleyici bir ürün olmalarına rağmen fiyatları da oldukça uygundur.

Ayrıca -30 dereceden başlayan soğuk havadan +80 derece gibi ciddi anlamda yüksek bir sıcaklık arasında kullanılabilmektedirler. Umarız kaydırmaz bant ürünü hakkında aklınızda oluşan ya da oluşacak olan bütün soru ve sorunları sile bilmişizdir.

Dilerseniz buradan daha önce yapmış olduğumuz çalışmaların görsellerini paylaştığımız “bizden kareler” sekmesine direk geçiş yapabilir bize ulaşmak isterseniz de iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Arayın